26 Yıllık Tecrübe

Yerli, Kaliteli, Çözüm Odaklı

Hidro-Özçelik olarak kurulduğumuz günden bu yana gelişmekte olan portföyümüz ve gün geçtikçe artan ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin yaşamlarını iyileştirme vizyonuyla,
1997 yılında yola çıktık. Kurulduğumuz günden bu yana kalite ve güven konusunda sürekli gelişerek ve geliştirerek büyümeyi kendimize ilke edindik. Yolculuğumuz boyunca hidrolik ve pnömatik ürünlerinin tedariklerinin yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleme, sistem projelendirme, üretim, sevkiyat, montaj ve satış sonrası destek konularında da uzmanlaşarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler ürettik.

Başladığımız bu yolculuk ile şimdilerde hidrolik sistemlerde kullanılan hidrolik silindirler, hidrolik pompa ve motorlar, hidrolik valf ve kontrol üniteleri, hidrolik hortumlar ve bağlantı elemanları, hidrolik filtreler ve çok daha fazlasını üretiyor ve ülkemizin dört bir yanına hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Vizyonumuz hidrolik ve pnömatik alanında daha fazla standart ve özelleştirilmiş ürün yelpazelerini kaliteden ödün vermeden nesiller boyu aktarmak. Sizlerden aldığımız ilham ve güçle ilerlemeye, bu topraklarda üretime ve gelişime destek olmaya devam edeceğiz.

0+
Ürün
0+
Müşteri
0
Şehir
0
Ülke